top of page

ПОСТ АМКУ

Зразки заголовків: «Ласкаво прошу до мого блогу!» або «Вітаю в моєму світі!» або «Ласкаво прошу до (назва блогу)»


Щоб покращити SEO поста, додайте до заголовка ключове слово.


Тепер, коли ви привітались з усім світом, настав час представитися. Це ваш перший пост у блозі — розкажіть читачам про себе за допомогою короткої біографії, повідомте, про що ваш блог, і чому ви його ведете. Ви можете додати особисту або кумедну історію, завантажити ваше фото чи фото вашої компанії. Також розкажіть читачам, чого їм очікувати від майбутніх постів.Відформатуйте кожен із ваших заголовків відповідно заголовка 2, щоб ваш пост мав гарний вигляд і був зручним для SEO.


Вступ можна розбити на 2–3 абзаци, щоб полегшити читання. Намагайтесь висвітлювати по одній думці у кожному абзаці.


Перевірте налаштування вашого поста


Ознайомтесь із боковою панеллю зліва. Ви можете додавати медіафайли, щоб зробити пост яскравішим. Також можна змінювати обкладинку, оптимізувати налаштування SEO, додавати рубрики або теги тощо. Знайдіть трохи часу, щоб вивчити кожну вкладку та дізнатись, як вдосконалити ваші майбутні пости.

Додайте заключне повідомлення

Наприкінці поста було б добре нагадати про вашу основну думку. Можна завершити пост смішним коментарем або відкритим запитанням.

У цьому полі розкажіть читачам, що їм робити далі. Запропонуйте залишити коментар або додайте кнопку з основним закликом до дії, наприклад, «Купити» або «Підписатися».

2 перегляди0 коментарів

Comentários


bottom of page